Novinky

Předávání jarních přáníček

i 9. 4. 2018 No Comments by

V předvelikonočním týdnu jsme připravili jarně laděnou akci v Geriatrickém a rehabilitačním centru Kladno. Ano – přesně – rozdávali jsme Vaše jarní – velikonoční přáníčka.  Při rozdávání přáníček s malými pomocníky nás za zvuků krásné hudby doprovodily děti z flétnového souboru Carduelis (http://www.carduelis.wbs.cz/) . A bylo to skutečně nádherné. Ani jsem netušila, kolik druhů flétniček může vůbec existovat. Menší děti připojily zase své velikonoční říkanky.

Moc Vám všem dětem děkujeme a posíláme Vám veliké poděkování za ta všechna přáníčka, která k nám do Dobrovolnického centra dorazila. Je nádherné, jak je každé přáníčko jedinečné, prosycené úsměvem a láskou s kterou bylo malými tvůrci vytvořeno. A že si nevymýšlíme, se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Klientům udělaly velikou radost. Dokonce jsme se dozvěděli, že jedna paní má schovaná Vánoční přáníčka ze svého dřívějšího pobytu v GaRCu.

Naše díky patří zejména dětem do Základní školy ve Vašatově ulici Kladno, Základní škole Montessori Kladno, Mateřské škole ve Lhotě, Mateřské škole Čtyřlístek Kladno – třída Sovičky, Základní škole Mikovice Kralupy nad Vltavou, Mateřské škole Chůvičky Kladno, Základní škole Kašpárna 1. KŠPA Kladno, Mateřské škole Nesuchyně, dětem ze Spirály a skauta, paní učitelkám a vychovatelkám a všem dalším, kteří se na nich při jejich vzniku podíleli. ❤

Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *