Marie Palánová

A jak jsme slíbili, představujeme Vám nyní naši novou sociální pracovnici služby Pět P, která v DCK pracuje od minulého týdne. Jmenuje se Marie Palánová a její zkušenosti jsou více než bohaté a pestré :) Doufám, že se Ti Maruško u nás bude i nadále líbit a přejeme spoustu spokojených klientů a dobrovolníků :)

„Profesí jsem psycholožka, pracovala jsem v rodinném poradenství, později jako klinická psycholožka, zajímala mě hlavně psychosomatika. A ještě později jsem začala pracovat v sociálních službách a věnovala jsem se stacionářům pro zdravotně handicapované děti a mládež, zabývala jsem se kvalitou péče v domovech pro seniory a ústavech pro handicapované mládež a dospělé.

Po odchodu do důchodu jsem se hlavně věnovala postupně přicházejícím vnoučatům, a také hodně cestování, které mě stále moc baví a ráda poznávám jiné kraje.

A jak šel čas, tak se mi zastesklo po práci v oblasti pomáhajících profesí a jsem moc ráda, že jsem objevila právě Dobrovolnické centrum a našla zde smysluplnou, opět pomáhající práci, která doplňuje můj čas trávený s rodinou, dětmi a mými koníčky.

A z mých koníčků – miluji klasickou hudbu, pobyt v přírodě, hodně čtu, jsem ráda mezi lidmi, zajímá mě duchovní rozvoj člověka.“

U part wigs