Hudební workshop 8. 4. 2017 s Oranem Etkinem

V sobotu 8. 4. jsme s dětmi z programu Pět P a z Azylového domu navštívili divadlo Lampion – konal se tu hudební workshop, který vedl hudebník Oran Etkin. Velice povedená akce, při které držitel ceny Grammy do programu zapojoval jednotlivě děti, hravou formou seznamoval s nástroji a hudbou, na konci pozval všechny děti na pódium, zatančit si, zazpívat, prohlédnout si hudební nástroje – za sebe musím říct, že akce se líbila nejen dětem, ale i nám dospělým. Atmosféru si můžete prohlédnout na následujících fotografiích. Děkujeme firmě Lego za zprostředkování akce i dárečky pro děti.
***
Prevence kriminality je souhrn aktivit, které směřují ke snižování míry a závažnosti trestné činnosti, ke zjištění jejich příčin a následků a zvyšují pocit bezpečí občanů. Prevence kriminality je realizována na ústřední úrovni  – Ministerstvem vnitra ČR, krajskými úřady a na obecní úrovni – magistráty a obecními úřady.

Hudební workshop

V rámci prevence kriminality proběhl v sobotu 8. dubna 2017 hudební workshop pro děti z vyloučených lokalit. Tuto unikátní akci spolupořádá festival Mladí ladí jazz a LEGO Production s.r.o. workshop vedl držitel ceny Grammy, jedinečný jazzman Oran Etkin, americko-izraelský hudebník, který má dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi a využívá metody Timbalooloo.
Organizátor pořádá tuto akci ve vybraných městech ČR a speciální kontingent tzv. dotovaných vstupenek je právě vyčleněn pro děti z vyloučených lokalit.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *