Další spolupracovníci a podporovatelé

Monika Ruprichová

MonikaPaní Monika Ruprichová, které si nesmírně vážíme a která nám již nesčetněkrát v mnohém pomohla. „V DCK jsem před lety začala jako dobrovolník v nemocnici, přidala jsem roli sponzora a teď se snažím pomoci centru svými znalostmi ohledně řízení organizací a týmů, snažím se pomoci se sháněním partnerských a finančních zdrojů. A moc mi záleží na stabilizaci a rozvoji Dobrovolnického centra. A proč to dělám? Protože mě baví pracovat s lidmi, protože se mi moc líbí myšlenka dobrovolnické činnosti (nemusím, ale chci pomáhat – sdílet – dávat a přijímat spousty krásných zážitků), protože v DCK pracují skvělí lidé, kteří vedou DCK k vyšší a vyšší profesionalitě a pomocí týmu dobrovolníků předávají, sdílí a rozdávají lidskou radost, pomoc a pohodu.

V duchu věřím, že časem najdu více času a kromě práce v Radě DCK najdu ještě časoprostor pro návrat k dobrovolnické práci v terénu – už se na to moc těším.

„Moniko, moc díky za krásná slova! 

Aleš Talácko

Rose Bridesmaid DressesNáš výborný „dvorní“ moderátor Aleš Talácko nám poprvé moderoval loňské předávání cen Křesadlo, poté jsme ho zlanařili i na Den dětského úsměvu (loni i letos) a moderoval nám i první ročník charitativního plesu.

Kromě toho se nám Aleš nově stará také o grafické návrhy letáků, plakátů, vizitek, upravil nám logo, výroční zprávu, apod. Tyto materiály si můžeme rovnou nechat v jeho firmě Universal system vytisknout – tuto reklamní a komunikační agenturu můžeme jen a jen doporučit, jsme s nimi spokojení po všech stránkách!

Aleši, děkujeme za vše, co pro nás děláš a těšíme se na další spolupráci.